В Дніпровському районі м.Києва в чудовому затишному місці, розташувався навчально- виховний заклад, що має чудову назву "Щастя".

Заклад створений у 1992 році.

НВК "Щастя", до складу якого входять дошкільний навчальний заклад та спеціалізована школа І ступеня, є навчальним закладом нового типу,орієнтовним на світові стандарти освіти.

Досвідчені вчителі та вихователі намагаються виявити та розвити безмежний потенціал можливостей кожної дитини з урахуванням її індивідуальності. В цьому велику роль відіграє спадкоємність дитячого садка і початкової школи.

Плідна співпраця талановитих, яскравих вчителів та вихователів та не менш чудових дітей НВК "Щастя" дають взаємну можливість всебічно розвиватися та отримувами емоційне задоволення від кожного виду діяльності.

У школі навчаються діти із всіх районів м.Києва, саме тому учнів до школи привозять автобуси. Кожен автобус має свій маршрут.

Працівники НВК "Щастя" докладають багато зусиль, щоб наше "Маленьке Щастя" жило цікавим та заповненим життям.

Школа має гарну матеріально-технічну базу завдяку Управлінню освіти Дніпровського району та спонсорській підтримці благодійних організацій: БФ "Цеїрей Хабад" та БО БУ "ОРТ".

Мова навчання - українська

Іноземні мови: англійська та іврит