Шановні батьки майбутніх першокласників!

Нагадуємо, що відповідно до вимог пункту 1 статті 13 Закону України «Про освіту», пункту 1 статті 14 Закону України «Про загальну середню освіту», потужності закладу освіти та прогнозованої мережі класів на 2020-2021 навчальний рік, НВК «Щастя» м. Києва планує один перший клас 28 учнів.

Освітній процес в класі відбуватиметься за програмою НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна

Прийом до перших класів здійснюватиметься на безконкурсній основі.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 24.02.2020 року № 174 «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дніпровського району міста Києва територій обслуговування» за НВК «Щастя» м. Києв зазакріплено будинки, що знаходяться за наступними адресами:

вул. Кибальчича, 3-А;

вул. Кибальчича, 3-Б.

Нагадуємо, що відповідно до пункту 5 підрозділу 1 розділу ІІ Порядку зарахування, право на першочергове зарахування до 1-х класів НВК «Щастя»м. Києва мають діти, місце проживання яких на території обслуговування підтверджене; а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, що здобувають освіту в цьому закладі; діти працівників цього закладу освіти; випускники підрозділу «дошкільний навчальний заклад» НВК «Щастя»м. Києва.

Прийом документів відбуватиметься відповідно до наказу управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 25.02.2020 року № 63 від 20.03.2020 "Про внесення змін до наказу управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 25.02.2020 № 37 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Дніпровського району м. Києва у 2020 році".

Прийом документів під час карантину проводиться ТІЛЬКИ за попереднім записом через Google форму за якою Вам призначать день та час прийому.

Коментарi